Miernik dla profesjonalistów - Miernik Grubości Lakieru

Miernik dla profesjonalistów

Jak sprawdzić grubość lakieru samochodowego?
8 października, 2014
Czujnik lakieru z wbudowaną sondą
20 października, 2014

Wykorzystanie mierników lakieru

Prodig-Tech jest firmą specjalizującą się w produkcji wysoce specjalistycznych mierników do lakieru, którymi można badać powłokę na różnych powierzchniach. Miernik dla profesjonalistów, to narzędzie, które może znaleźć idealne zastosowanie w warsztatach samochodowych, wykonujących ekspertyzy, związane z faktycznym stanem technicznym samochodu. Jest to szczególnie ważne w przypadku zakupu używanego auta, kiedy kupiec chce sprawdzić czy samochód nie miał jakiegoś nie udokumentowanego przez sprzedawcę wypadku czy stłuczki. Miernik pozwala na wydanie takiej ekspertyzy.

Urządzenia dostosowane do potrzeb

Mierniki lakieru, produkowane przez Prodig-Tech to w pełni polskie produkty, opracowane przez wyspecjalizowanych inżynierów i dopasowane do wymagań lakierników, posługujących się sprzętem dostępnym w naszym kraju. Posiadamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, możemy również modyfikować nasze urządzenia, dostosowując każdy miernik lakieru dla profesjonalistów, do indywidualnych potrzeb lakiernika. Pozwala to na osiągniecie satysfakcjonującej jakości i funkcjonalności urządzenia, przy zachowaniu możliwie najniższej ceny i krótkiego terminu realizacji zlecenia.

Mierniki dla lakierników

Samo lakierowanie również jest czynnością niezwykle precyzyjną i wymaga od lakiernika niezwykłej dokładności, której nabywa się dzięki doświadczeniu. Jednak żeby to doświadczenie zdobyć, trzeba najpierw dobrze poznać sprzęt, którego się używa. Bywa on pomocny, a niekiedy wręcz niezbędny. Przykładem urządzenia, które powinien posiadać każdy lakiernik jest profesjonalny miernik lakieru, pozwalający na pewne i równe nałożenie warstw na materiał.