Miernik dla profesjonalistów - Czujniki lakieru Prodig-Tech.pl

Miernik dla profesjonalistów

Miernik z wbudowaną sondą czy na przewodzie?
Październik 8, 2014
Czujnik lakieru z wbudowaną sondą
Październik 20, 2014
Show all

Wykorzystanie mierników lakieru
Prodig-Tech jest firmą specjalizującą się w produkcji wysoce specjalistycznych mierników do lakieru, którymi można badać powłokę na różnych powierzchniach. Miernik dla profesjonalistów, to narzędzie, które może znaleźć idealne zastosowanie w warsztatach samochodowych, wykonujących ekspertyzy, związane z faktycznym stanem technicznym samochodu. Jest to szczególnie ważne w przypadku zakupu używanego auta, kiedy kupiec chce sprawdzić czy samochód nie miał jakiegoś nie udokumentowanego przez sprzedawcę wypadku czy stłuczki. Miernik pozwala na wydanie takiej ekspertyzy.

Urządzenia dostosowane do potrzeb
Mierniki lakieru, produkowane przez Prodig-Tech to w pełni polskie produkty, opracowane przez wyspecjalizowanych inżynierów i dopasowane do wymagań lakierników, posługujących się sprzętem dostępnym w naszym kraju. Posiadamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, możemy również modyfikować nasze urządzenia, dostosowując każdy miernik lakieru dla profesjonalistów, do indywidualnych potrzeb lakiernika. Pozwala to na osiągniecie satysfakcjonującej jakości i funkcjonalności urządzenia, przy zachowaniu możliwie najniższej ceny i krótkiego terminu realizacji zlecenia.

Mierniki dla lakierników
Samo lakierowanie również jest czynnością niezwykle precyzyjną i wymaga od lakiernika niezwykłej dokładności, której nabywa się dzięki doświadczeniu. Jednak żeby to doświadczenie zdobyć, trzeba najpierw dobrze poznać sprzęt, którego się używa. Bywa on pomocny, a niekiedy wręcz niezbędny. Przykładem urządzenia, które powinien posiadać każdy lakiernik jest profesjonalny miernik lakieru, pozwalający na pewne i równe nałożenie warstw na materiał.

Komentarze są wyłączone.