Mierniki Grubości Lakieru dla Profesjonalisty | Prodig Tech

Czujniki dla profesjonalistów

Wykorzystanie czujników lakieru

  Prodig-Tech jest firmą specjalizującą się w produkcji wysoce specjalistycznych mierników do lakieru, którymi można badać powłokę na różnych powierzchniach. Czujnik dla profesjonalistów, to narzędzie, które może znaleźć idealne zastosowanie w warsztatach samochodowych, wykonujących ekspertyzy, związane z faktycznym stanem technicznym samochodu. Jest to szczególnie ważne w przypadku zakupu używanego auta, kiedy kupiec chce sprawdzić czy samochód nie miał jakiegoś nie udokumentowanego przez sprzedawcę wypadku czy stłuczki. Czujnik pozwala na wydanie takiej ekspertyzy.

Urządzenia dostosowane do potrzeb

  Czujniki lakieru, produkowane przez Prodig-Tech to w pełni polskie produkty, opracowane przez wyspecjalizowanych inżynierów i dopasowane do wymagań lakierników, posługujących się sprzętem dostępnym w naszym kraju. Posiadamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, możemy również modyfikować nasze urządzenia, dostosowując każdy miernik lakieru dla profesjonalistów, do indywidualnych potrzeb lakiernika. Pozwala to na osiągniecie satysfakcjonującej jakości i funkcjonalności urządzenia, przy zachowaniu możliwie najniższej ceny i krótkiego terminu realizacji zlecenia.

Czujniki do lakieru

Samo lakierowanie również jest czynnością niezwykle precyzyjną i wymaga od lakiernika niezwykłej dokładności, której nabywa się dzięki doświadczeniu. Jednak żeby to doświadczenie zdobyć, trzeba najpierw dobrze poznać sprzęt, którego się używa. Bywa on pomocny, a niekiedy wręcz niezbędny. Przykładem urządzenia, które powinien posiadać każdy lakiernik jest profesjonalny czujnik lakieru, pozwalający na pewne i równe nałożenie warstw na materiał.

 

Najlepsze czujniki grubości lakieru dla profesjonalisty:

     
1.Miernik GL-8s Grubościomierz lakieru GL-8s służy do pomiaru grubości warstwy lakieru nałożonej na blachę samochodową stalową, stalową ocynkowaną i aluminiową. Maksymalna rozdzielczość 1um, zakres pomiarowy 2000um, pamięć 200 pomiarów. Sonda umieszczona na przewodzie z głowicą pomiarową sprężystą. Posiada szereg nowatorskich rozwiązań: - sprężysta sonda; - funkcja HOLD; - funkcja ASYSTENT; - sygnalizacja dźwiękowa; - 2x bateria 1,5V R3(AAA); - gwarancja 24 miesięcy.
2. Miernik GL-6XL Grubościomierz lakieru GL-6XL służy do pomiaru grubości warstwy lakieru nałożonej na blachę samochodową stalową, stalową ocynkowaną i aluminiową. Maksymalna rozdzielczość 1um, zakres pomiarowy 2100um. Posiada funkcję ASYSTENT LED i AUDIO. - funkcja ASYSTENT LED; - funkcja ASYSTENT AUDIO; - bardzo duży wyświetlacz; - rozdzielczość 1um; - zakres do 2100um; - gwarancja 24 miesięcy.
3.Miernik GL-6s+ Grubościomierz lakieru GL-6+, GL-6s+ służy do pomiaru grubości warstwy lakieru nałożonej na blachę samochodową stalową, stalową ocynkowaną i aluminiową. Maksymalna rozdzielczość 1um, zakres pomiarowy 2100um. Posiada funkcję ASYSTENT LED. - funkcja ASYSTENT LED; - rozdzielczość 1um; - zakres do 2100um; - pamięć 100 pomiarów; - pomiar względem punktu odniesienia; - możliwość dostosowania do innych materiałów; - gwarancja 24 miesięcy.
4.Miernik GL-6s Grubościomierz lakieru GL-6s służy do pomiaru grubości warstwy lakieru nałożonej na blachę samochodową stalową, stalową ocynkowaną lub aluminiową. Sonda umieszczona na przewodzie.